Kapēc lielveikalos sastopamie dezodoranti, kuru sastāvā ir alumīnija sāļi ir kaitigi? Lielveikalos sastopamie dezodoranti nav droši veselībai, jo satur alumīnija savienojumus, butilēterus, ftalātus un citas kaitīgas vielas, kā arī ne vienmēr attaisno uz tiem liktās cerības. Turklāt, antiperspirantu sastāvā ir vielas, kuras bloķē sviedru dziedzerus, izjaucot to normālu darbību. Gadu gaitā alumīnijs uzkrājas ķermenī un izraisa dažādas bīstamas slimības, tai skaitā vēzi! 

                Kapēc sviedriem ir nepatīkams aromāts? Ķermeņa izdalītajiem sviedriem faktiski nav aromāta, jo to sastāvā ir 99% ūdens. Nepatīkamo aromātu rada sviedru dziedzeru organiskās vielas, kad tās saskaras ar baktērijām, kas atrodas uz ādas. Arī padušu apmatojums pastiprina nepatīkamo aromātu, jo rada baktērijām daudz piemērotāku vidi attīstībai. Sviedru izdalīšanās process katram no mums ir ļoti individuāls. Pat ēdiens ietekmē sviedru aromātu. Kad vienreiz nedēļā ņemu atslodzes dienas (diena bez ēdiena), es nejūtu nepieciešamību pēc dezodoranta. Jo biežāk uzturā tiek lietoti asi ēdieni (arī ķiploks, sīpols), jo sviedru aromāts būs nepatīkamāks.

                   Kapēc Sodas dezodorants? Sodas dezodorants ir veselībai drošs, bet galvenais, ļoti efektīvs, jo tas darbojas visu dienu. Tam ir ļoti neuzbāzīga kokosriekstu smarža, tāpēc tas ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Vēl viens pluss – tas neveido smaku saskarē ar sviedriem, kā tas ir daudziem veikalā pirktiem dezodorantiem. Tā kā sviedru aromātu rada uz ādas esošās baktērijas soda ar savu antibakteriālo iedarbību ļoti labi ar tām tiek galā, savukārt dezodoranta sastāvā esošā Bio kukurūzas ciete, lieliski uzsūc mitrumu. Bio Kokosriekstu eļļa - tā lieliski atjauno ādu, kopj ādu un nav alerģiska. Sākot izmantot dezodorantu bez alumīnija, ir jāatceras, ka ķermenim pie tā ir jāpierod. Ādas dziedzeri un šūnas pakāpeniski attīrās no šlakvielām, un šī procesa laikā var rasties sajūta, ka sviedru izdalīšanās ir spēcīgāka nekā iepriekš.

                           Svarīgi zināt, ka kokosriekstu eļļa sāk kust sakot no 24 grādiem, līdz ar to, dezodorants ir jātur ledusskapi

                          
Izmēģini Sodas dezodorantu!

Tilpums - 60gr
Cena  8 euro.

 .