KLASISKĀ MASĀŽA ar maigu

ŠOKOLĀDES, PERSIKU, APELSĪNU, BRŪKLEŅU, CERIŅU, PĻAVAS, EKSOTISKO, ZEMEŅUUPEŅU VAI LAVANDAS SKRUBI

Ķermeņa skrubēšana ir svarīga procedūra, kas būtu jāiekļauj ikvienas sievietes ikdienas skaistumkopšanas rituālā. Ierasts, ka ar skrubi attīrām tikai sejas ādu, bet patiesībā regulāra skrubēšana ir jāveic arī ķermenim, jo atmirušās ādas šūnas daudz ātrāk veidojas tieši uz ķermeņa, nevis sejas ādas. Savukārt, ja atmirušās ādas šūnas netiek noskrubētas, tās nosprosto poras un āda netiek mitrināta, kā rezultātā tā kļūst sausa un raupja. Skrubēšana palīdz sagatavot ādu arī vairākām citām skaistumkopšanas procedūrām un mazina saules nodarītos bojājumus ādai.

Procedūras ilgums ~1,5h 

(procedūrā ietilpst arī ietīšana)

Cena 35 euro


GRŪTNIEČU MASĀŽA

Viens no vispiemērotākajiem masāžas veidiem grūtniecēm ir manuālā limfodrenāžas masāža, kas ne tikai atslābina ķermeni, bet arī palīdz tam atbrīvoties toksīniem, izvadīt sārņus un novērst tūsku. Tā ir patīkama, atslābinoša un skaista procedūra.

                                                                                   Procedūras ilgums ~1,5h

                                                                  (procedūrā ietilpt arī sejas un dekoltē masāža) 

                                                                                            Cena 35 euro

MEDUS MASĀŽA 

Viens no efektīvajiem pretceluīta masāžas veidiem. Masāžas efekta pamatā ir ādas mijiedarbība ar medū esošajām bioloģiski aktīvajām vielām, kā arī īpašās refleksu terapijas masāžas kustības. Masāžas laikā notiek strauja asinsrites uzlabošanās gan ādā, gan zemādas taukos un muskuļos. Medus masāža paātrinās barības vielu un skābekļa transportu, kā arī izkustina iestāvējušās atkritumvielas. Medū esošās vielas uzsūcas ādā, bet uz ādas palikušais medus uzsūc toksīnus, attīra ādas virsmu, padara ādu zīdainu, stingru un gludu. Medus brīnišķīgo efektu var sajust jau pēc pirmās procedūras.

Procedūras ilgums ~2h

(procedūrā ietilpst arī ietīšana)

Cena 40 euro


AROMTERAPIJAS MASĀŽA

Procedūra ietver maigu masāžu, kuras laikā tiek izmantotas dabiskas aromātiskās eļļas. Masāžai paredzētā eļļa tiek veidota, no trīs klienta izvēlētajām ēteriskajām eļļām un bāzes eļļas. Šī masāža ieteicama miega traucējumu un hroniska noguruma sindroma novēršanai, kā arī imunitātes stiprināšanai. Šī ir viegla visa ķermeņa masāža, ar maigiem pieskārieniem, viegliem uzspiedieniem, apļveida, stiepjošām un slīdošām kustībām, kas relaksē un harmonizē ķermeni. Aromterapija apvieno gan ķermeņa, gan gara atveseļošanu, izmantojot ārstniecisko aromātu spējas iedarboties uz cilvēka ķermeni un psihi.

Procedūras ilgums ~1,5h 

(procedūrā ietilpst arī ietīšana)

Cena 35 euro


REFLEKTORĀ PĒDU MASĀŽA

Refleksoloģija ir iedarbība uz pēdu virsmā izkliedētajiem punktiem. Šie punkti ir saistīti ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – ar visām organisma struktūrām. Līdz ar to iedarbība uz šiem punktiem ietekmē tiem atbilstošos orgānus un normalizēt to darbību. Refleksoloģijas pielietošanas galvenie ieguvumi ir stresa mazināšana, relaksācijas veicināšana, asins cirkulācijas uzlabošana, kā arī visas orgānu sistēmas līdzsvarošana.

Refleksoloģijas pielietošanai pastāv šādas galvenās kontrindikācijas:

• Akūtas infekcijas slimības.
• Kāju vai pēdu gangrēna.
• Iekšējā asiņošana.
• Nediagnosticētas sāpes.
• Grūtniecība

Procedūras ilgums ~1,5h

(procedūrā ietilpst arī pēdu skrubis un maska)

Cena 20 euro


 .