KLASISKĀ MASĀŽA

Masāžā tiek veikta profilakses un ārstēšanas nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmātikas. Piemērojot konkrēto metodi, notiek iedarbība ne tikai uz ādas virsmu, bet arī uz zemādas slāni, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti. Klasiskā ķermeņa masāža tiek veikta no kakla zonas pāri visai mugurai, vēderam, kājām un rokām. Masāžai tiek izmantota kviešu asnu eļļa, kas stimulē limfas cirkulāciju un audu elastību, kā arī palīdz cīņā ar celulītu

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 25 euro


KLASISKĀ MASĀŽA AR MAIGU ŠOKOLĀDES SKRUBI 

Šī masāža lieliksi attīra ādu no atmirušajām ādas virskārtas šūnām savukārt šololādes smarža sniedz patīkamu uzmundrinājmu un dzīves prieku.

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 30 euro


MEDUS MASĀŽA 

Viens no efektīvajiem pretceluīta masāžas veidiem. Masāžas efekta pamatā ir ādas mijiedarbība ar medū esošajām bioloģiski aktīvajām vielām, kā arī īpašās refleksu terapijas masāžas kustības. Masāžas laikā notiek strauja asinsrites uzlabošanās gan ādā, gan zemādas taukos un muskuļos. Medus masāža paātrinās barības vielu un skābekļa transportu, kā arī izkustina iestāvējušās atkritumvielas. Medū esošās vielas uzsūcas ādā, bet uz ādas palikušais medus uzsūc toksīnus, attīra ādas virsmu, padara ādu zīdainu, stingru un gludu. Medus brīnišķīgo efektu var sajust jau pēc pirmās procedūras.

Procedūras ilgums ~2h

Cena 40 euro


AROMTERAPIJAS MASĀŽA

Procedūra ietver maigu masāžu, kuras laikā tiek izmantotas dabiskas aromātiskās eļļas. Masāžai paredzētā eļļa tiek veidota, no trīs klienta izvēlētajām ēteriskajām eļļām un bāzes eļļas. Šī masāža ieteicama miega traucējumu un hroniska noguruma sindroma novēršanai, kā arī imunitātes stiprināšanai. Šī ir viegla visa ķermeņa masāža, ar maigiem pieskārieniem, viegliem uzspiedieniem, apļveida, stiepjošām un slīdošām kustībām, kas relaksē un harmonizē ķermeni. Aromterapija apvieno gan ķermeņa, gan gara atveseļošanu, izmantojot ārstniecisko aromātu spējas iedarboties uz cilvēka ķermeni un psihi.

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 30 euro


IETĪŠANĀS AR AROMĀTISKAJĀM EĻĻĀM

Šī procedūru pozitīvi ietekmē klienta psihoemocionālo stāvokli, uzlabo pašsajūtu, atjauno ādu un pasargā to no lobīšanās, sausu ādu piesātina ar vitamīniem un minerālvielām un izvada šlakvielas. Šai procedūria piemīt izteikts ādu atjaunojošs efekts. Klients izvēlas trīs ēterisko eļļu aromātus, kuri tiek izmantoti ietīšanas procedūrā.

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 30 euro


IETĪŠANĀS AR DŪŅĀM 

Šī procedūra netikai atslābina, bet arī izteikti mitrina un izlīdzina ādu, tā veicina toksīnu izvadi, globālu organisma vitaminizāciju un mineralizāciju. Šī procedūra arī veicina auguma korekciju un ir vērsta uz celulīta samazināšanu, ādas elastības un tvirtuma atjaunošanu.

Procedūras ilgums ~1h

Cena 25 euro

         

IETĪŠANĀS AR MĀLIEM

Māls ir nogulumiezis, kas sastāv galvenokārt no minerāliem. Tas ir ekoloģiski tīrs dabas produkts, kas lieliski noder dziedniecības un kosmētiskajām procedūrām. Mālam piemīt arī antibakteriālas īpašības. Šī procedūras laikā, ķermenī esošās nevēlamās vielas, tiek izvadītas un aizstātas ar mālos esošajām dzidnieciskajām vielām. 

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 25 euro


REFLEKTORĀ PĒDU MASĀŽA

Refleksoloģija ir iedarbība uz pēdu virsmā izkliedētajiem punktiem. Šie punkti ir saistīti ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – ar visām organisma struktūrām. Līdz ar to iedarbība uz šiem punktiem ietekmē tiem atbilstošos orgānus un normalizēt to darbību. Refleksoloģijas pielietošanas galvenie ieguvumi ir stresa mazināšana, relaksācijas veicināšana, asins cirkulācijas uzlabošana, kā arī visas orgānu sistēmas līdzsvarošana.

Refleksoloģijas pielietošanai pastāv šādas galvenās kontrindikācijas:

• Akūtas infekcijas slimības.
• Kāju vai pēdu gangrēna.
• Iekšējā asiņošana.
• Nediagnosticētas sāpes.
• Grūtniecības pirmais trimestris

Procedūras ilgums ~1,5h

Cena 20 euro


 .