Saldā apelsīna ēteriskā eļļa - tonizē nervu sistēmu, paaugstina imunitāti, sekmē svara samazināšanos un toksīnu izvadīšanos no organisma, uzlabo zarnu darbību. Mazina depresiju un lielu nogurumu, nomierina, paaugstina darba spējas, balina ādu un ir efektīvs pretcelulīta līdzeklis.

Bioloģiskā saldo mandeļu eļļa – ir lieliski piemērota visiem ādas tipiem. Lieliski palīdz sausām un nogurušām ādām, piešķir tvirtumu. Tikai nedaudz pieliekot saldo mandeļu eļļu klāt ikdienas sejas vai ķermeņa krēmam, tā piešķirs ādai svaigumu un mirdzumu. Palīdz iekaisušas ādas nomierināšanai.

Jūras sāls - ar jūras sāli var ārstēt gandrīz visu — no saaukstēšanās līdz hroniskām slimībām. Sāls ārstnieciskais spēks zināms jau kopš tālas senatnes – jau 4. gadsimtā pirms mūsu ēras par tā dziednieciskajām īpašībām runāja Hipokrāts. Jūras sālim piemīt antiseptiskas īpašības, tas mazina sāpes un stresu, stimulē vielmaiņu, ceļ tonusu un līdzsvaro citus organisma bioloģiskos procesus.

Lietošana – apļojošām kustībām veikt vieglu, masāžu, turpināt mitrināt rokas. Pēc tam noskalot. Nelietot krēmu.

Uzmanību! Izvairīties no saules stariem. Paaugstina fotojutību. Nelietot grūtniecības un barošanas ar krūti laikā. Nelietot pēc depilācijas un vaksācijas.

Ja vēlies ķermeņa skrubi ar citu ēterisko eļļu aromātu, droši pasūti!

Cena 9 euro
Tilpums - 300gr
Derīguma termiņš – 6 mēneši

 .