Lavandas ēteriskā eļļa  - efektīvs līdzeklis bezmiega gadījumā, kā arī atvieglo galvassāpes. Emocionālā iedarbība: pret bailēm, nedrošību, pilnīgu spēku izsīkumu, satrauktu uzvedību. Šī ēteriska eļļa arī līdzsvaro emocijas, atbrīvojot no stresa un spriedzes.

Bioloģiskā vīnogu kauliņu eļļa – nodrošina ādu ar A un E vitamīniem, kā arī vērtīgām taukskābēm, kas uzlabo ādas un matu elastību – mīkstina, baro un aizsargā.

Jūras sāls – ar to var ārstēt gandrīz visu — no saaukstēšanās līdz hroniskām slimībām. Sāls ārstnieciskais spēks zināms jau kopš tālas senatnes – jau 4. gadsimtā pirms mūsu ēras par tā dziednieciskajām īpašībām runāja Hipokrāts. Jūras sālim piemīt antiseptiskas īpašības, tas mazina sāpes un stresu, stimulē vielmaiņu, ceļ tonusu un līdzsvaro citus organisma bioloģiskos procesus.

Lietošana – apļojošām kustībām veikt vieglu masāžu, turpināt mitrināt rokas. Pēc tam noskalot. Nelietot krēmu.

Uzmanību! Izvairīties no saules stariem. Paaugstina fotojutību. Nelietot kopā ar jodu un dzelzi saturošiem ārstnieciskajiem preparātiem. Nelietot grūtniecības un zīdīšanas laikā. Nelietot pēc depilācijas un vaksācijas.

Ja vēlies ķermeņa skrubi ar citu ēterisko eļļu aromātu, droši raksti!

Cena 9 euro
Tilpums - 300gr
Derīguma termiņš – 6 mēneši .