Kādu laiku atpakaļ nopirku ķermeņa skrubi - jauka smarža un viss it kā labi. Taču, pēc dušas, uz ķermeņa parādījās pleķi. Nodomāju, ka noteikti tā ir kāda reakcija, kas it kā ir normāli, jo mūsu ķermenis var reaģēt dažādi.  Tomēr, sāku pētīt sastāvu un sapratu, ka patērētājam ir jābūt ķīmiķim, lai saprastu visu, kas ir iekļauts šī kosmētiskā līdzekļa sastāvā. Nu kāpēc viss ir tik sarežģīti, nodomāju!? Vai tāpēc, lai produktam būtu ilgāks derīguma termiņš? Kāds ķīmiķis man teiks, ka ir vēl dažādi iemesli, kāpēc tik daudz sastāvdaļu, bet es pieturos pie minimālisma!

  Mācoties SPA School, ieguvu zināšanas, kā pagatavot dažādus kosmētiskos līdzekļus bez nesaprotamām ķīmiskām sastāvdaļām. Strādāju ar franču ražotāja Florihana ēteriskajam eļļām, kas ietilpst pasaules labāko ēterisko eļļu ražotāju desmitnieka! Ēteriskajām eļļām Florihana ir tādi starptautiskie sertifikāti kā Ecosept, organiskās produkcijas USDA un vadības savienības sertifikāti. 

Piedāvāju ķermeņa skrubjus ar tikai 3 sastāvdaļām, tik vienkārši un viegli pagatavojami. Bet, ja vēlis to iegādāties, droši raksti! Lieliska dāvana gan sev, gan kādam mīļam cilvēkam!


 .