Mary Cohr

Balstoties uz savu pieredzi par ādu farmaceits Jean-Daniel Mondin radīja Mary Cohr kosmētiku ar augu ekstraktiem, kas nesatur sintētiskos konservantus un ģenētiski modificētus organismus. Mary Cohr koncepcijas ir balstīta uz dabīgas kosmētikas, inovatīvas laboratorijas un ekskluzīvu kosmētisko procedūru apvienojuma. Kosmētikas ražošanā Mary Cohr izmanto produktus no dabīgiem izejmateriāliem  – augu ēteriskās eļļas un ekstraktus. Ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nestur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmskos filtrus. 

Tikpat nozīmīgs ir produktu aromāts, kas Mary Cohr  ir viegls un dabīgs.

Mary Cohr atlasa tikai labākos produktus no dabas, lai saglabātu sievietes skaistumu!GMT BEAUTY

GMT Beauty Natura Concept kosmētiskie līdzekļi ir īpaši radīti, lai savstarpēji mijiedarbojoties, pastiprinātu viens otra darbību, iedarbotos tieši uz mērķaudiem un ļautu sasniegt vēlamo rezultātu maksimāli īsā laikā. GMT Beauty Natura Concept izmanto inovatīvus aktīvos savienojumus un jaunākās paaudzes biotehnoloģijas, kas ir unikālas un patentētas. Kosmētiskajos līdzekļos esošās izejvielas, stimulē spēcīgu, mērķvērstu iedarbību, kas ir klīniski pierādīta in vivo (pētījumi, kas pierāda aktīvo vielu efektivitāti dzīvā organismā). GMT Beauty Natura Concept izmantotās izejvielas ir dabīgas, bioloģiski tīras un augstvērtīgas. Produkti netiek testēti uz dzīvniekiem, tie nesatur parabēnus, minerāleļļas, propilenglikolu, sulfātus, PEG, silikonus, smaržvielas un krāsvielas.          

     7 DAY COSMETICS

7 Day Cosmetics radītāja ir Aleksandra Butanova, sieviete, kurai ir rūp sava un līdzcilvēku veselība, tāpēc viņas radītajos kosmētikas līdzekļos ir 100% dabiskas sastāvdaļas. Tajos nav parabēni, minerāleļļas, alkohols, sulfāti, spirti, ķīmiski putojoši līdzekļi un citi veselībai kaitīgie konservanti.

Tie ir vegāniem draudzīgi un nav testēt uz dzīvniekiem. 7 Day Cosmetics piedāvā dabiskus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuros ir aktīvas sastāvdaļas un komponenti, kas sniedz lieliskus rezultātus.
 .